TOYOTA land cruiser

TOYOTA 4\4 land cruiser, dokumenta te rregullta. tre dyer, 3000, nafte, 1998, 200000 klm, kondicioner, blu, 
abs, airback, ngjyr blu, xhama elektrik, e sapo ardhur me dogan te paguar dhe targa TR-R,

Kontakti: 0682070034 Cmimi € 9500
Comments